2021.g. gada sākumā bija iespēja strādāt pie VR eksperimentāla projekta, izveidot komēdiju šoviem domātu klubu ar 1960 gadu stilu virtuālajā vidē.

Priekšroka tika dota “Oculus Quest 2” VR brillēm jo ir labi izstrādāta bezvadu platforma, kas ļauj lietotājam brīvi justies nedomājot par nepatīkamu pārsteigumu sapiņķerējoties vados. VR iekārta darbojas uz Android operētājsistēmas.

“VR Comedy Club” ir iecerēts kā virtuāla vide ikvienam lietotājam, kur var satikt citus cilvēkus, apmeklēt pazīstamu komiķu šovus un tiem, kas vēlas praktizēt savu komiķa talantu, prasmes – iecerēta iespēja apmeklēt nodarbības VR vidē un dzirdēt atsauksmes no citu profesionālu komiķu viedokli, par to, kur būtu vēl jāpilnveidojas.

CC_VR

Sākumā bija nepilnīga izpratne par tehnisko specifiku, vēlāk, ka projekts sāka augt ar saturu, nācās piestrādāt pie grafikas optimizācijas lai saglabātu Oculus un VR tehniskās prasības, nemainīgus rādītājus, tādā veidā pasargājot lietotāju no sliktas VR pašsajūtas, kas ir ļoti būtiski lai lietotājs gribētu atgriezties.


Autortiesības uz audio : www.thevrcomedy.club | VRComedyClub FaceBook lapa.

Jāsaka, ka man šī bija unikāla pieredze strādāt pie šī projekta. Esmu gandarīts, ka šī projekta rezultātā esmu guvis ne tikai vērtīgu pieredzi darbā ar VR platformu tehniskām īpatnībām, bet arī komunikācijas un saskarsmes mācības, jo tā ir daļa no tiešiem darba pienākumiem, mācēt saprasties.

Ja jums ir pieejams Oculus Quest 2 VR iekārta, un vēlaties apmeklēt šo klubu, AMINT Studio Facebook lapā – uzrakstiet ziņu. 🙂 Sarunāsim laiku!

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.